6 نفر اول پرسپولیس با استقلال


آفتاب نیوز :

پس از ورود تیم استقلال خوزستان به جدول رقابت های لیگ حرفه ای جاری و صعود تیم پرسپولیس به قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در گروه E با باشگاه استقلال تاجیکستان مشخص شد که علاوه بر استقلالی ساکن تهران، قرمزهای تهران. 4 بازی دیگر باقی مانده است، به علاوه 2 بازی رایگان دیگر برای نگه داشتن!

بازی گروه E لیگ قهرمانان آسیا مقابل استقلال تاجیکستان اولین دیدار قرمزهای تهران مقابل یکی از این سه استقلال بود که اولین دیدار از سری شش بازی پرسپولیس و استقلال با نتیجه 0-2 برای این پیروزی به ثبت رسید. تیم

اما این پایان تقابل پرسپولیس با تیم های استقلال نخواهد بود! چرا که شاید پرسپولیس در قرعه کشی جام حذفی با یکی از دو تیم استقلال خوزستان یا تهران مساوی کند و یک بازی به این شش بازی اضافه شود تا هفتمین دیدار فصل جاری فوتبال پرسپولیس باشد.

اما شگفت انگیزترین چیز این است که هنوز احتمال دیدار مجدد استقلال و پرسپولیس وجود دارد و آن اینکه هم پرسپولیس و هم استقلال تاجیکستان از گروه E لیگ قهرمانان هستند. آسیا در حال صعود است و این یعنی حذف ال داهیل. و النصر که بسیار بعید است! بنابراین احتمال دیدار هشتم پرسپولیس و استقلالی ها تقریبا صفر است اما در فوتبال همه چیز ممکن است و ممکن است اتفاق بیفتد.

در صورت صعود پرسپولیس و استقلال تاجیکستان و صعود هر دو تیم به مرحله نیمه نهایی در منطقه غرب آسیا، پرسپولیس یک بار دیگر به مصاف استقلال تاجیکستان می رود، هشتمین دیدار پرسپولیس و استقلال. جلسه ای که احتمالش صفر است.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما