کاشت مو؛ گام به گام تا زیباتر شدن کلینیک دکتر نیلفروش‌زاده

شما می‌توانید با مشاهده نتایج قبل و بعد کلینیک تخصصی آفرینش و بررسی نظرات کسانی که کاشت مو انجام داده اند بهترین تصمیم را برای انتخاب کلینیک و روش کاشت مو بگیرید. این روش در واقع برای ترمیم مو استفاده می‌شود و جنس مو کاملا مصنوعی می‌باشد. ناگفته نماند قبل از ساخت گرافت‌های فرد مورد بررسی دقیق متخصصان قرار می‌گیرد تا موهای به دست آمده کاملا شبیه به موهای طبیعی فرد باشد.

این تکنیک ها امروزه قدیمی شده اند و هر یک عوارض زیادی بعد از عمل داشتند از جمله نیاز به استراحت طولانی، خونریزی، جای زخم و بخیه، تورم و پانسمان طولانی، مراجعات مکرر و عدم امکان شستشوی موها تا چند روز و غیره…

نقاط مورد نظر و مناسب اهدا کننده فولیکول مو از نظر پزشکان، پشت سر حدفاصل دو گوش و بخشی زیر گردن خواهد بود. چرا که این ناحیه به دلیل شباهت و یکسان بودن به موهای وسط سر از لحاظ ضخامت و طول مناسب تر خواهند بود.

اینکه بدانید پس از کاشت مو تا چه مدتی باید استراحت کنید و مراقبت های بعد از کاشت مو شامل چه مواردی است از جمله نکات مهمی است که باید قبل از عمل از پزشک خود سئوال نمایید. قبلا لازم بود که فرد چند روز استراحت کند ولی در حال حاضر در روش SUT نیازی به استراحت طولانی نیست و فردی که کاشت مو بر روی سرش انجام شده فردای روز کاشت مو می تواند به محل کار یا محل تحصیل خود برگردد. بعد از کاشت مو داشتن یک رژیم غذایی مناسب می‌تواند باعث رشد فولیکول‌های تازه و تحریک آن‌ها شود. این رژیم غذایی می‌تواند شامل انواع ویتامین ها، مواد معدنی و سایر مواد مغذی مهم باشد.

مراقبت‌های هفته اول کاشت موهای سر

در انتها موهای انتخاب شده در کادر مشخص شده که به صورت موضعی بی حس شده است کاشته می‌شود. اصولا زمان کاشت طولانی بوده و زمانی بین ۵ تا ۷ ساعت به طول می‌انجامد. لباس و تمامی تجهیزات لازم برای اتاق عمل در روز عمل به فرد داده میشود.

قطعا مهم ترین اهداف م رضایت مشتریان گرامی و رسیدن به نتیجه مورد رضایت آن ها می باشد. با سلام و ممنون از شما، به طور کلی در صورت عدم برخی از موارد بهداشتی و همچنین عدم مراقبت های قبل و بعد از کاشت مو احتمال بروز عفونت و آسیب به موی کاشته شده وجود دارد. علاوه بر این تخصص پزشک جهت پیوند مو از دیگر مسائلی است که در صورت دارا نبودن آن احتمال ایجاد عفونت را افزایش می دهد.

کاشت مو

استرس باعث افزایش سطح هورمون‌های استروژن و آدرنالین در بدن می‌شود که ممکن است باعث ضعف و ریزش مو شود. برای کاهش استرس، بهتر است به تمرینات روانشناختی، یوگا و ماساژ روی بدن خود بپردازید. زمانی باید نگران شوید که این مقدار ریزش بیشتر و به مرور زمان حجم موهای سر کمتر شود.

این روش به خوبی می‌تواند ما را از کیفیت کلینیک مربوطه مطلع کند. در مرحله‌ سوم، گرافت‌های برداشت شده برای کاشت آماده می‌شوند. در این مرحله، پزشک متخصص گرافت‌ها را زیر میکروسکوپ به شکل تار به تار در می‌آورد و برای کاشت آماده می‌کند. کاشت مو در آنیل به روش های FUT، SUT، FIT، BHT، میکروگرافت و روش ترکیبی انجام می‌شود.

کاشت و پیوند توسط موی بدن بسیار پیچیده‌تر است، به این دلیل که نیاز به بیهوشی دارد. پیوندهای برداشت شده از این مناطق ممکن است به دلایل زیبایی برای کاشت روی خط مو مناسب نباشند. در عوض، پیوند موی بدن معمولاً برای افزایش تراکم در بالای پوست سر و تاج استفاده می‌شود.

عوارض و خطرات کاشت مو به روش fue

اما تمامی این روش ها بر پایه انتقال مو از نواحی مناسب، معمولا پشت گردن و کنار گوش ها، به قسمتی از سر می باشد که موی خود را از دست داده است. در پروسه کاشت موی طبیعی، ناحیه اهدا کننده باید دارای تار موهای مناسب، ضخیم و پر پشت باشد تا عمل با موفقیت به نتیجه برسد. زیرا با بررسی میزان ریزش موی فعلی آنها پیش بینی گسترش یافتن طاسی در آینده امکان پذیر نمی باشد.

نسبت به نوع طاسی، جنس مو و میزان تراکم درخواستی بهترین روش کاشت توسط پزشک انتخاب خواهد شد. با مشاهده نتایج قبل و بعد از کاشت مو کلینیک آفرینش شما می‌توانید تصور بهتری از نتیجه کاشت مو خود داشته باشید. برای تشخیص اعتبار یک کلینیک کاشت مو بهترین راه مشاهده سوابق و رضایت مراجعین می‌باشد.

نتایج عمل ماندگار و عالی بوده و این روش امروزه در بهترین کیلینک های کاشت مو در جهان مورد استفاده قرار می گیرد. بر خلاف روش های قبلی که عمل به صورت دستی انجام می شد، در این روش از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود. در این روش تا تار موی واقعی را می توان کاشت کرد و بدون جراحی، بدون درد، بدون خونریزی و دوران نقاهت می باشد. داشتن موهای طبیعی و زیبا یکی از مهمترین عوامل زیبایی در چهره انسان محسوب می‌شود و نقش بسیار مهمی در اعتماد به نفس افراد دارد.

  • در این موارد به تخصص و مهارت بالای جراح نیاز است تا عوارض جدی مانند عفونت بروز پیدا نکند.
  • پس از انجام فرایند کاشت مو با تشخیص پزشک می توان از داروهای مسکن استفاده نمود.
  • لباس و تمامی تجهیزات لازم برای اتاق عمل در روز عمل به فرد داده میشود.
  • شما میتونین همراه مدارک پزشکیتون به کلینیک تهران بیوتی سنتر مراجعه کنین تا توسط پزشک متخصص معاینه و شرایطتتون بررسی بشه.
  • بعد از زایمان بدن مادر به حالت اولیه خود بازمی‌گردد، این امر موجب ریزش موهایی می‌شوند که چرخه رشد آن‌ها به پایان رسیده است.

یکی از عوارضی که پس از کاشت مو ممکن است با آن روبرو شوید، خونریزی در ناحیه مورد نظر است.

فرد باید نتیجه فشار خون و قند خون خود را نیز به دکتر تحویل دهد. هرچند رشد موهای کاشته شده به مصرف ماینوکسیدیل بستگی ندارد، اما مصرف ماینوکسیدیل ۶ ماه پس از کاشت مو، می تواند بسیار موثر باشد. اینکه از کدام تکنیک کاشت مو برای درمان طاسی سر و یا متوقف کردن ریزش موها استفاده شود، مهم است. قبلا روش هایی مانند کاشت مو به روش FUT و کاشت مو به روش FIT مورد استفاده قرار می گرفتند که تنها تفاوت آنها نوع برداشت گرافت های مو از ناحیه اهدا کننده (معمولا در پشت سر) بود.

همچنین انجام آزمایش های هپاتیت B و هپاتیت C نیز باید انجام بگیرید.

کاشت مو

از این روش بیشتر برای درمان ریزش موی مردانه استفاده می‌شود و طی آن ریشه‌هایی که به صورت ژنتیکی در مقابل ریزش مقاوم هستند به ناحیه طاس برده می‌شوند. بعلاوه از این روش برای بازسازی ابرو، مژه، محاسن، موهای سینه و ناحیه تناسلی و پوشاندن محل زخم‌های ناشی از تصادف یا جراحی مانند کشیدن پوست و have a peek at this web-siteهای قبلی استفاده می‌شود. معمولا مدت زمان کاشت مو حدود ۵ الی ۸ ساعت به طول می‌انجامد که این چند ساعت می‌تواند در افراد مختلف و با توجه به میزان تراکم مو و همچنین روش انتخابی برای کاشتن موها افزایش و یا کاهش پیدا کند. در واقع هرچه تعداد گرافت‌های مورد نیاز بیشتر باشد زمان عمل هم طولانی‌تر می‌شود.

مراحل کاشت مو

با درود، انجام مجدد کاشت مو در صورت داشتن بانک موی مناسب امکان پذیر می باشد. ✔ با انتخاب کلینیک مناسب می توانید نقش مهمی در انجام هرچه بهتر پیوند مو طبیعی خود ایفا کنید. نوجه داشته باشید که هر آگهی در اینترنت به منظور انجام هرچه بهتر کاشت نخواهد بود.

پس از برش، فولیکول ها زیر میکروسکوپ رفته و آماده کاشت میشوند. متد نواری برخلاف روش های متد فولیکولی، شدت تهاجم بالاتری داشته و نیاز به ایجاد بخیه دارند.

دلیل اصلی اینکه نباید به موهای کاشته شده دست زد، این است که موهای کاشته شده در ابتدا ضعیف و حساس هستند و به مرور زمان قوی‌تر و پایدارتر می‌شوند. چرا که هرچه قدر تکنیک کاشت مو پیچیده تر باشد، تجهیزات به روز تر و تخصصی تری می خواهد که نیازمند مهارت بالا پزشک است. علاوه بر آن، کلینیک انتخاب شده و میزان سابقه و تجربه پزشک نیز بر روی قیمت نهایی تاثیرگذار است.

اتخاذ تکنیک «برش جانبی» در اوایل شروع سال ۲۰۰۰، باعث شد تا جراحان کاشت مو دو تا چهار گرافت واحد فولیکولی مو را انتخاب کنند که باعث شد موی کاشته شده بهتر بر روی پوست سر قرار گیرد و منطقه‌ای که طاس است را بهتر در بر بگیرد.

دکتر و جراح متخصص با این روش قدیمی موها را به صورت گروهی از ناحیه انتخاب شده جدا می‌کند و با متد‌های خاصی بر روی طاسی سر قرار می‌دهند. این روش یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین روش‌های حال حاضر می‌باشد. چرا که جای زخمی باقی نمی‌گذارد و دوره نقاهت بسیار کوتاه‌تری نسبت به بقیه روش‌ها دارد همچنین از دیگر دلایل محبوبیت این کاشت می‌توان به طبیعی بودن آن اشاره کرد.

با توجه به چندتار مویی گرافت های بانک مو پشت سر میتوانیم در این روش شاهد کاشت ۵۰ هزار تار مو در محل طاسی باشیم که حدودا ۴ برابر روش های دیگر می باشد. البته این روش مناسب تمام افراد نمی باشد و قبل از انجام باید توسط پزشک متخصص بررسی و تایید شود. اینکه آیا شما واقعا به کاشت مو نیاز دارید یا نه، مسئله ای است که البته تشخیص آن به پزشک و متخصص کاشت مو بستگی دارد. معمولا برای بیشتر افرادی که دچار کم پشت شدن مو و یا طاسی موی سر به صورت ارثی شده اند، روش های کاشت مو تجویز می شود که کاشت مو به روش SUT جدیدترین و بهترین روش کاشت مو می باشد.

با افزایش سن ریزش مو نیز بیشتر می‌شود و افراد نیاز به روش‌هایی پیدا می‌کنند که آن را برطرف کنند یکی از این روش‌ها کاشت مو به روش Micro fit است. یک پلاگین می‌تواند تا 15 فولیکول مو داشته باشد، میکروگرافت‌ها و مینی گرافت‌ها معمولاً بیش از 5 فولیکول ندارند. این امر باعث می‌شود تعداد بیشتری پیوند انجام شود و طبیعی‌تر به نظر برسد.

✔ مردانی که انتظارات واقع بینانه داشته و به این موضوع آگاهند که احتمال اینکه پس از عمل ریزش مو وجود داشته باشد، وجود خواهد داشت. افراد وسواسی که به‌صورت مرتب موها و ابروهای خود را با دست می‌کشند. افرادی که طاسی آن‌ها ناشی از آسیب بر اثر جسم‌های مختلف باشد.

به قسمتی که جراح فولیکول‌­ها را از آن برداشت می­‌کند، بانک مو و نواحی بدون موی سر که فولیکول­‌ها در آن پیوند داده می­‌شوند، نواحی دریافت کننده گفته می‌شود. کاشت مو معمولاً در کلینیک کاشت مو با بی حسی موضعی انجام می‌شود پس بعید است که شما در طول جراحی دردی را احساس کنید.

کاشت مو

بیمارانی که نیاز به پیوند خط مقدم دارند و یا افرادی که به دنبال پیوند ریش و سبیل هستند می‌توانند گزینه مناسبی برای انتخاب روش میکروفیت باشند.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما
تمامی اطلاعات ارائه شده در این وب‌سایت توسط الگوریتم‌های هوش مصنوعی تولید می‌شوند، اما توجه داشته باشید که ما هیچ توصیه‌ای برای استفاده از این اطلاعات ارائه نمی‌دهیم.