چرا بررسی اعتراضات رتبه بندی معلمان اینقدر طول کشید؟ روز جدید

تصمیمات جدید معلمان معترض به نتایج رتبه بندی و ایرادات آنها گنجانده و اصلاح شد. از 940000 معلم، 320000 نفر به رتبه خود اعتراض کرده و خواستار بازنگری شده اند.

در شهریورماه پس از شنیدن اعتراض 59 هزار نفر، حکم رتبه بندی معلمان جدیدالورود صادر شد و بدهی معوقه فروردین تا شهریور بر اساس رتبه بندی جدید به حساب آنها واریز شد.

مسئولان وزارت آموزش و پرورش اعلام کردند که به اعتراض سایر معلمان البته با اولویت بازنشستگان رسیدگی می کنند و 100 گروه تخصصی در حال بررسی موضوع هستند تا نتیجه اعتراض معلمان به رتبه بندی به زودی مشخص شود. تا جایی که ممکن است.

علی فرهادی; معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش پیش بینی کرده است تا دو ماه آینده پرونده ای برای رسیدگی به ایرادات رتبه بندی معلمان تصمیم گیری شود.

عادل خالقی; رئیس مرکز امور پرسنلی و اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: تمامی ایرادات معلمان نسبت به رتبه بندی در ابتدا بررسی شد و رتبه های اول و دوم که باید در شورای بازرسی منطقه بررسی می شد، ابلاغ شد. . و دلیل تاخیر در اعلام نتایج اعتراض معلمان به رتبه بندی این است که بیشتر به بررسی اعتراضات می پردازند تا معلمان نمرات شایسته خود را کسب کنند.

در احکام جدید رتبه بندی که پس از بررسی اعتراضات معلمان صادر شد، اکثر افراد یک رتبه و گاهی دو رتبه ارتقا پیدا کردند.

جدای از رتبه بندی معلمان، موضوع نهایی شدن ظرفیت دو کنکور معلمان و معلمان از دیگر موضوعات مهم این روزهای آموزش و پرورش است.

دیروز دفترچه ای برای پر کردن آزمون معلمی منتشر شد. در آزمون آموزشی که نتیجه نهایی آن در 9 شهریور اعلام شد، قرار بود 28 هزار نفر استخدام شوند، اما 11 هزار شغل خالی ماند و از این رو دفترچه ای برای تکمیل ظرفیت های باقی مانده منتشر شد.

متقاضیان مرحله تکمیل ظرفیت از آخرین روز (سه شنبه 27 مهر لغایت جمعه 30 مهر) فرصت دارند نسبت به اعلام موقعیت بومی و انتخاب شغل بومی از لیست مشاغل درج شده در راهنما با مراجعه به سایت سانسه اقدام نمایند. سازمان

عادل خالقی; رئیس مرکز منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش درباره پذیرش افرادی که در آزمون کتبی معلمان بیش از 470 امتیاز کسب کردند، گفت: به کار هر فردی که استعداد تدریس داشته باشد، احترام می گذارد. امسال پس از رایزنی های فراوان و همکاری سازمان اداری و پرسنلی، برای اولین بار در آزمون های ورودی وزارت آموزش و پرورش به پایان ظرفیت رسیده ایم و در تلاش هستیم تا سقف تخصیص یافته را تکمیل کنیم. سهمیه جذب معلم (ظرفیت 28 هزار نفر) پذیرش سال های گذشته بخشی از این ظرفیت ها خالی می ماند که باعث کمبود معلم می شود و بار بر دوش آموزش و پرورش می افتد.

به گفته وی، ممکن است در مرحله پایانی آزمون استخدامی معلمان، نمرات کاهش یابد و به افرادی که می خواهند معلم شوند، امتیاز داده و مراحل گزینش و مصاحبه را پشت سر گذاشته اند، خدمت کنیم.

به گفته مسئولان وزارت آموزش و پرورش، نتایج نهایی آزمون دبیری تا پایان مهرماه اعلام می شود و دلیل تاخیر در اعلام نتایج نیز تغییر در روند ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان اعلام شده است.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما