چاپ هولوگرام چاپ هولوگرام دوبعدی چاپ هولوگرام سه بعدی هولوگرام ضدجعل چاپ سبزنگار

علی رغم باریک بودن این لایه های فلزی چنین هولوگرام های برجسته کاری شده کدر هستند. با به کارگیری لایه های فوق انکساری همانند لایه های فلز کاری شده هولوگرام های شفاف حاصل می شوند. این فرآیند به مضمونی است که تصویر از صفحه ی مقاوم در برابر نور یا پلاستیک و یا آهن انتقال می دهد و یا اینکه از یک قطعه ی فلزی به قطعه ی دیگر رونوشت می کند، بستگی دارد. اکثر شرکت های تجاری برای حفظ و تقویت هویت برند خود اقدام به طراحی و طرز ساخت هولوگرام می کنند و از این طریق از اقداماتی نظیر جعل و کلاهبرداری توسط شرکت های سوری جلوگیری خواهند کرد.

ساخت هولوگرام

مثلا اگر می خواهید کالایی را بسته بندی و یا پلمپ نمایید می توانید از یک برچسب هولوگرام  که مطابق با کار و خدمات شما می باشد استفاده کنید، البته اطلاعاتی مثل گارانتی نیز روی برچسب هولوگرام چاپ می شود. هولوگرام ۳ بعدی به عنوان یک نمایش ۳ بعدی که بصورت معلق در فضا وجود دارد و بدون استفاده از عینک ۳ بعدی برای همه قابل مشاهده است تعریف می‌شود. برخلاف تلویزیون های ۳ بعدی یا واقعیت مجازی، هولوگرام ۳ بعدی توسط همه افراد بدون عینک ۳ بعدی قابل مشاهده است و در دنیای امروز برای ارائه محصولات و غیره استفاده میشوند. در این مطلب با سایت بی‌هوش همراه ما باشید تا به سادگی و در چند دقیقه ساخت هولوگرام ۳ بعدی را فرا بگیرید.

مفتخریم که در 20 سال گذشته همواره مورد تایید و حمایت مصرف کنندگان داخلی بوده‌ایم. طراحی، چاپ و تولید هولوگرام، برچسب اموال، لیبل و هاردباکس برخی از خدمات سیناپک است. با توجه به فراوان بودن استفاده از فاکتورهای امنیتی پیشنهاد می‎کنیم حتماً با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. اطمینان داشته باشید همکاران ما مناسب ترین راه حل را به شما پیشنهاد می‎دهند. هولوگرام اعتبار کار شما می باشد ، اصالت و کیفیت کالای شما را نشان میدهد و حس رضایت و امنیت در خرید را به مشتری القا می کند. برای چاپ هولوگرام ارزان ، با نقش پردازان آسیا میتوانید به صورت بدون واسطه و با کیفیت بالا  هولوگرام خود را تهیه نمایید.

برچسب های هولوگرافی سفارشی به عنوان ضد دستکاری مفید هستند و می توانند به جلوگیری از جعل محصول کمک کنند. هولوگرام انتقالی معمولی با نور لیزر، معمولاً از همان نوع مورد استفاده برای ضبط مشاهده می شود. این نور از پشت هولوگرام هدایت می شود و تصویر به سمت ناظر منتقل می شود. به عنوان مثال، از طریق یک هولوگرام کوچک، یک اتاق با اندازه کامل با افراد در آن را می توان دید که گویی هولوگرام یک پنجره است.

بخشی از ضربه بزرگ امنیتی عملیات طوفان الاقصی افشا شد

اگر آنقدرها هم پیر نباشید که گواهی‌نامهٔ شما از اعتبار ساقط شده باشد، همچنان هولوگرام را در خانهٔ خود دارید! هولوگرام‌ها را بر روی جعبه‌های سی‌دی، دی وی دی و کالاهای استاندارد می‌بینید. متأسفانه این نوع هولوگرام‌ها چندان گیرا نیستند (ولی برای جلوگیری از ورود اجناس تقلبی یا شناخت آن‌ها در بازار فروش بسیار ابزار مؤثری است). اگر آن‌ها را کمی در راستای دید حرکت دهید رنگ و شکلی که در یک راستا می‌دیدید با جهت دیگر فرق می‌کند، ولی این تغییرات در حد زیادی نیستند.

نتایج حاصل از این نوع عکس برداری با استفاده از نورهای معمولی حاصل گردیده است. دکتر منون با استفاده از یک چشمه ی نور موفق شد هولوگرام با طیف های کامل رنگی با قدرت ده برابری بیش تر از نمونه های امروزی تولید کند. نمونه های جدید هولوگرامی از زوایای متعدد بدون تحریف قابل مشاهده هستند و قیمت آن ها تنها بخشی از نمونه های امروزی می باشد.

  • این نوع هولوگرام‌ها، امکان تعامل با تصویر سه‌بعدی را به کاربران می‌دهد.
  • حال این 4 شکل ذوزنقه ای را طوری بهم چسب بزنید که شکل یک هرم شود.
  • مجتمع چاپ و بسته بندی آلتینای با درک مفهومی اهمیت این موضوع، بهترین کیفیتِ چاپ را در کوتاه‌ترین زمان و مناسب ترین قیمت به همراه گارانتی کامل چاپ به مشتریانش خود ارائه می‌دهد.
  • برندهایی که از این بسته بندی دقیق استفاده می کنند، از تصویر خود محافظت می کنند، رضایت مشتری را تضمین می کنند، و پولی را برای محصولات تقلبی از دست نمی دهند.
  • با این حال، اگر ابعاد اشتباه را انتخاب کنید، هرگز در بازاریابی محصول خود موفق نخواهید شد.

که وقتی در کنار این کلمات چاپ سریال نیز استفاده می شود امنیت کالا بالاتر می رود. گروه نوژیک با سرمایه نیروی انسانی جوان، متعهد و خلاق و با گذشت چندین سال سابقه فعالیت و کسب تجارب با نیروی مضاعف در مسیر تبلیغات، بازاریابی، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ در حرکت است. گروه نوژیک در تلاش است تا نقش موثری در توسعه بازار مشتریان خود و ارتقاء آگاهی مخاطبان داشته باشد. بنابراین  شما باید در نظر بگیرید که چه قدر هزینه اصلا می خواهید برای هولوگرام در نظر بگیرید. استفاده از هولوگرام نیز یکی از نکاتی است که در بازاریابی مورد استفاده قرار میگیرد.

این نوارها نوعی هولوگرام هستند که وقتی باز می شوند و جدا می شوند، کلماتی مانند کنسل و یا اپن از خود به جای می گذارند که نشان میدهد، جعبه و یا بسته ی مورد نظر باز شده است. خوب؛ حالا که برایتان از مزیت های هولوگرام های با طرح آماده گفتیم بهتر است بدانید که این نوع هولوگرام ها چه بدی هایی هم دارند. طبیعتا هولوگرام ها آماده به اندازه ی هولوگرام های اختصاصی از امنیت بالایی برخوردار نخواهند بود. شی روی این مطالعه کار کرد که امروز در نیچر منتشر شده است ، با مشاور و نویسنده خود Wojciech Matusik. کد و رمز و طرح فقط با نور uv  قابل مشاهده است.تشکیل شده از نقاط بسیار ریزی که کنار هم و منظم هستند. در این نوع هولوگرام از عبارت هایی مثل OK-GENUINE-Original  استفاده می شود.

این نوع هولوگرام‌ها از مدل‌های سه بعدی (با همان اندازه) به‌وجود می‌آیند و ترکیبی از عمق و رنگ را نمایش می‌دهند. یکی دیگر از مهم ترین مزایای تصاویر هولوگرافیک این است که امکان کپی کردن آنها وجود ندارد؛ مگر اینکه فردی تصویر اصلی را برای ایجاد آنها داشته باشد. خدمات ارائه شده در این مجموعه بسیار گسترده بوده و میتواند در حوزه های امنیتی نیر مورد استفاده قرار گیرد برچسب امنیتی و بارکد های گوناگون ، اوراق و اسناد امنیتی از جمله خدمات قابل ارائه توسط این مجموعه است.

هولوگرام با شماره سریال :

بخشی از باریکه به سمت صفحه مورد نظر هدف‌گیری می‌شود و باریکه منعکس شده از صفحه با بخش دیگری از باریکه که مستقیماً به فیلم عکاسی می‌تابد، مقایسه می‌شود. پرتوهای تابشی در محلی که به هم می‌رسند با هم تداخل خواهند کرد. پایه برچسب هولوگرام ترکیبی در دو نوع سه بعدی و فلت ( ساده ) موجود می‌باشد که روی آن لوگو یا اسم شرکت و یا محصول شما بصورت دو بعدی طیف رنگین کمان چاپ می‌شود که این نوع لیبل هولوگرام ها در تعداد پایین ساخت هولوگرام چاپ می‌شود . هولوگرام تصویری سه بعدی می‎باشد که با طراحی توسط دستگاه‎های لیزری به صورت برچسب در می‎آید. شرکت بعد نگار ایرانیان تحت نام تجاری ایران هولوگرام بیش از یک دهه است که در زمینه تولید انواع برچسب های هولوگرام و اسناد امنیتی در داخل کشور فعالیت می نماید. در اختیار داشتن خط تولید کامل محصولات هولوگرافی این امکان را برای ما فراهم آورده که محصولات با کیفیت و شخصی سازی شده ( اختصاصی ) ارائه نماییم .

ساخت هولوگرام

در اینجا از روش های محاسبه ای خاص برای برای تعیین توپوگرافی صفحه ی پلاستیکی که از نور برای روشن نمودن صفحه ها به کار گرفته می شود و به وجود آوردن تصاویر سه بعدی مطلوب استفاده می شود. در صورت نیاز  شیارها و خطوط موجود بر روی صفحه به عنوان مقیاس بال های پروانه مورد استفاده قرار می گیرد که از نور انکسار یافته برای تولید جلوه های ویژه به کار می گیرند. یکی از کاربردهای هولوگرافی نمایش هنرهای سه بعدی در موزه هاست که قابلیت اندازه گیری بسیار دقیق با استفاده از تکنیک های خاص و ارزیابی دقیق بسته های سه بعدی در شرکت های ترابری است. اما تفاوت های میان هولوگرام های با کیفیت بالای به کار برده شده در ابزار ها و تغییرات روزانه ی کارت های شناسایی نیازمند لیزرها و ابزارهای خاص برای نمایش آن است. در این روش دو اشعه هم فاز مرجع و شی در نزدیکی صفحه حساس به نور با هم ترکیب شده که موج و دامنه نور را افزایش می دهد. این کار باعث پدیدار شدن خطوط باریک و روشن توسط اشعه هم فاز و خطوط باریک و تیره توسط اشعه غیر هم فاز و در نتیجه تولید شبکه پراش (Diffraction grating) خواهد شد.

اگر این هولوگرام به قطعات کوچک شکسته شود، باز هم می توان کل صحنه را از طریق هر قطعه مشاهده کرد. علاوه بر این، اگر یک پرتو لیزر غیر واگرا به سمت عقب (نسبت به جهت پرتو مرجع) از طریق هولوگرام هدایت شود، یک تصویر واقعی را می توان بر روی صفحه نمایش واقع در موقعیت اصلی جسم پخش کرد. مردم ترجیح می دهند محصولات معتبر بخرند، بنابراین آن برچسب ها را انتخاب می کنند. برچسب‌ های هولوگرافیک با دستکاری آشکار به رفع نیاز دوگانه هنگام قرار دادن روی یک محصول کمک می ‌کنند.

اگر میخواهید بجای طلق از بدنه بطری نوشابه استفاده کنید، حتما از یک بزرگتر برای برش آن کمک بگیرید، چون ممکن است به دست خود آسیب بزنید. قسمتهای به هم چسبیده را کنار یکدیگر قرا دهید و آنها را طوری خم کنید که شکل هرم به خود بگیرند.

ساخت هولوگرام

این مدل هولوگرام ها، نقشها و طرح ها و یا نوشته های از پیش آماده شده هستند که گاهی اوقات هم با طرح های خاص و منحصر به فردی ترکیب شده اند. بیشترین طرح های هولوگرام های عمومی، مربوط به اشکال و نوشته هایی می شود که بیشترین کاربرد را دارند، مثلا Ok، ORIGINAL، GENUINE و غیره و هر عبارت و طرحی که عموما برای توصیف یک محصول به کار برده می شود. باید خدمت تان عرض کنیم که هولوگرام ها با توجه به قابلیت های مختلفی که دارند، در دسته بندی های مختلفی قرار میگیرند. نوع مصرف، نوع بهره برداری، نوع الصاق، نحوه ی تولید و نوع مصرف، همگی مواردی هستند که می توانند دسته بندی های هولوگرام را ایجاد نمایند. بخشی از نوری که به اجسام برخورد می کند، بر اثر انعکاس از سطح جسم برمیگردد و این کلا یک قابلیت و ویژگی است که با به واسطه ی آن می توانیم اجسام را ببینیم. درباره ی هولوگرام نیز همین موضوع صدق می کند، چون نور به سطح جسم برخورد می کند و صفحه ی فیلمی که هولوگرام را بر روی آن تولید کرده اند روشن می گردد.

ساخت هولوگرام

حداقل سفارش چاپ هولوگرام که میتوان ان را نوعی از هدایای تبلغاتی نامید، 1000 عدد است. ابعاد چاپ هولوگرام متغیر است اما ان را میتوان در اندازه 1 سانت و در اشکال مستطیل، مربع، دایره تولید کرد. این چاپ هولوگرام درست مانند یک رول کاغذ دیواری است که تصویری در آن تکرار شده تا یک الگوی خاص پدید آورد. مزیت اصلی چنین هولوگرام هایی این است که می توان به راحتی یک شکل خاص را از دل آن ها بیرون کشید و در نتیجه تنوع آنها بسیار زیاد خواهد بود.

همچنین می توانید هر پیامی را در برچسب های هولوگرام که به طور خاص برای کارمندان یا کارمندان شما در نظر گرفته شده است، قرار دهید. همچنین می تواند پیامی برای مشتریان شما باشد تا احساس امنیت را برای آن ها افزایش دهد. همچنین معیارهای برند شما را برای امنیت و تولید به تصویر می کشد. هولوگرام روشی مقرون به صرفه برای محافظت، تبلیغ و احراز هویت محصولات شما ارائه می دهد و بسیار متنوع می باشد. استفاده از هولوگرام روی محصولات شما طراحی چشم نوازی را به همراه دارد و در عین حال امنیت برند را در برابر تقلبی حفظ می کند.

هولوگرام های دو و سه بعدی ترکیبی از عمق و رنگ های مختلف هستند که در زوایای مختلف تصاویر گوناگونی را ارائه میدهند. این هولوگرام ها از لحاظ فاکتور های امنیتی دارای بالاترین معیار ها هستند و اغلب برای گارانتی مدل های مختلف تلفن همراه و محصولات با ارزش مورد استفاده قرار میگیرند. همانطور که گفته شد، ثبت اطلاعات شخص درخواست کننده برای چاپ این نوع لیبل از هر گونه جعل و کلاهبرداری از آن جلوگیری می کند.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما