عضو کمیسیون آموزش مجلس فضاسازی اصلاح طلبان برای اخراج اساتید کذب محض است.

به گزارش آرانیوز اصلاح طلبان مدعی هستند که در تازه ترین کمپین خود علیه دولت تعدادی از اساتید از دانشگاه اخراج شده اند.

در این فضای جدید، رسانه‌ها فهرست‌های متعددی از اساتید منتشر کردند که می‌گفتند دانشگاه‌ها این اساتید را اخراج کرده‌اند، اما بسیاری از این فهرست‌ها نادرست بودند و حتی در میان اسامی منتشر شده، اسامی اساتیدی بود که قبلا فوت کرده بودند. دیده شدند

حسینی حقوردی عضو کمیسیون آموزش شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، ادعای اصلاح طلبان در خصوص اخراج معلمان را کذب دانست و گفت: اصلاح طلبان کم آورده اند و پخش کرده اند. موضوعات یک دروغ

وی افزود: اصلاح طلبان دو موضوع را درباره معلمان دانشگاه مطرح می کنند که هر دو کذب محض است. یکی اخراج اساتید و دیگری به اصطلاح پاکسازی دانشگاه ها.

یکی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: اصطلاح محرومیت دانشگاهی به این معناست که فقط معلمان پیرو خط فکری دولت سیزدهم اجازه تحصیل در دانشگاه ها را دارند و بقیه معلمان کنار گذاشته می شوند.

هاکوردی خاطرنشان کرد: امروز اساتید زیادی در دانشگاه ها داریم که گرایش های فکری متفاوتی دارند، همگی مشغول تدریس هستند و آنچه اصلاح طلبان تحت عنوان تطهیر در دانشگاه ها مطرح می کنند کذب محض است.

وی افزود: درباره فضاسازی در بحث عزل اساتید یک دروغ کامل وجود دارد و در یک مورد هم زمانی که لیست اساتید اخراجی توسط یکی از رسانه های اصلاح طلب منتشر شد، استادی که بر اثر بیماری در دوره فوت کرده است. از ویروس کرونا. لیست گنجانده شده است.” بود

یکی از اعضای کمیسیون علوم و معارف مجلس تصریح کرد: شاید از استاد برای کار مدارک خواسته شده و مدارکش تمام نشده است که نمی تواند تدریس کند، باشه! در مدرسه اگر مدارک تکمیل نشود امکان تدریس و تحصیل وجود ندارد چه برسد به دانشگاه.

هفته گذشته جمعی از اساتید دانشگاه های با گرایش های فکری مختلف به مناسبت آغاز سال تحصیلی با وزیر کشور دیدار کردند. در این نشست تقی آزاد آرامکی، جواد تطه، مصطفی تقوی، حمید جلایی پور، علی ربیعی، علی شکوریراد، بیژن عبدالکریمی، کوشکی، ابراهیم محسنی، مؤیدفر، جواد میری و یزدون پناه به بیان دیدگاه های خود پرداختند. این جلسه در حالی با حضور برخی معلمان اصلاح طلب برگزار شد که رسانه های اصلاح طلب به صورت گسترده بحث تطهیر را مطرح می کنند.

انتهای پیام/

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما