رتبه اکثر معلمان هر روز یک یا دو رتبه افزایش می یابد

مسئولان وزارت آموزش و پرورش اعلام کردند که به اعتراض سایر معلمان البته با اولویت بازنشستگان رسیدگی می کنند و 100 گروه تخصصی در حال بررسی موضوع هستند تا نتیجه اعتراض معلمان به رتبه بندی به زودی مشخص شود. تا جایی که ممکن است.

علی فرهادی; معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش پیش بینی کرده است تا دو ماه آینده پرونده ای برای رسیدگی به ایرادات رتبه بندی معلمان تصمیم گیری شود.

عادل خالقی; رئیس مرکز امور پرسنلی و اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: ابتدا تمامی ایرادات معلمان به رتبه بندی بررسی شد و رتبه های اول و دوم که قرار بود در شورای بازرسی منطقه بررسی شود، ابلاغ شد. ، و دلیل تاخیر در اعلام نتایج اعتراض معلمان این است که رتبه بندی بیشتر درگیر بررسی اعتراضات است تا معلمان نمرات شایسته خود را کسب کنند.

در احکام جدید رتبه بندی که پس از رسیدگی به اعتراض معلمان صادر شد، به اکثر افراد یک درجه و گاهی دو درجه تعلق می گرفت.

جدای از رتبه بندی معلمان، موضوع نهایی شدن ظرفیت دو کنکور معلمان و معلمان از دیگر موضوعات مهم این روزهای آموزش و پرورش است.

دیروز دفترچه ای برای پر کردن آزمون معلمی منتشر شد. در آزمون آموزشی که نتیجه نهایی آن در 9 شهریور اعلام شد، قرار بود 28 هزار نفر استخدام شوند، اما 11 هزار شغل خالی ماند و از این رو دفترچه ای برای تکمیل ظرفیت های باقی مانده منتشر شد.

متقاضیان مرحله تکمیل ظرفیت از آخرین روز (سه شنبه 27 مهر لغایت جمعه 30 مهر) فرصت دارند نسبت به اعلام موقعیت بومی و انتخاب شغل بومی از لیست مشاغل درج شده در راهنما با مراجعه به سایت سانسه اقدام نمایند. سازمان

عادل خالقی; رئیس مرکز منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش درباره پذیرش افرادی که در آزمون کتبی معلمان بیش از 470 امتیاز کسب کردند، گفت: به کار هر فردی که استعداد تدریس داشته باشد، احترام می گذارد. امسال پس از رایزنی های فراوان و همکاری سازمان اداری و پرسنلی، برای اولین بار در آزمون های ورودی وزارت آموزش و پرورش به پایان ظرفیت رسیده ایم و در تلاش هستیم تا سقف تخصیص یافته را تکمیل کنیم. سهمیه جذب معلم (ظرفیت 28 هزار نفر) پذیرش سال های گذشته بخشی از این ظرفیت ها خالی می ماند که باعث کمبود معلم می شود و بار بر دوش آموزش و پرورش می افتد.

به گفته وی، ممکن است در مرحله پایانی آزمون استخدامی معلمان، نمرات کاهش یابد و به افرادی که می خواهند معلم شوند، امتیاز داده و مراحل گزینش و مصاحبه را پشت سر گذاشته اند، خدمت کنیم.

به گفته مسئولان وزارت آموزش و پرورش، نتایج نهایی آزمون دبیری تا پایان مهرماه اعلام می شود و دلیل تاخیر در اعلام نتایج نیز تغییر در روند ارزیابی تکمیلی پذیرفته شدگان اعلام شده است.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما